14 Kasım 2018 Çarşamba

Doğum haritası nedir ?




Kişinin anne rahminden/karnından çıktığı ilk an o'nun nasıl biri olduğunu, kaderi, dünyaya geliş amacı ve daha bir çok bilgi o an gökyüzünde belirir. İşte tam o an gökyüzünde oluşan o dizilim kişinin doğum haritasıdır.

En basit şey gibi gelir insanın kendini bilmesi, tanıması kim kendimi tanımıyorum diyebilir ?
Halbuki en zor şeylerden biridir kendini  tanımak, bilmek. Çoğu zaman kendimizin farkında dahi olmayız. Otomatik eğilimlerimizle, tepkilerimizle farkındalığımız olmadan yaşarız. Bazen de yaşanılan bir olay sonrası "kendime inanamadım bu kadar güçlü/zayıf davranacağımı tahmin edemezdim" dediğimiz zamanlar olur. 
Hiç bilmediğimiz bir yönümüzle bir olay içinde veya bir kişi nedeniyle tanışabiliriz. 
Herhangi bir sorun yaşadığımızda ne kadarının bizden kaynaklandığını objektif bir şekilde göremeyebiliriz. Doğum haritasında ise kişinin bütün potansiyelleri ve gölge yönleri vardır. 

Belki de hayatımızda istediğimiz şekilde başarılı ve tatmin olamama nedenimiz haritamızda bizim için çizilen yönden çok farklı bir yöne doğru gitmeye çalışmamızdır. 
Kendi potansiyellerimize doğru eğildiğimizde, kendi amacımıza doğru ilerlediğimizde, kendi tuzaklarımızı bildiğimizde çok daha kolay bir şekilde kendi kaderimize doğru ilerleyebiliriz.

*Doğum haritası 
Potansiyelleri, güçlü ve zayıf yönleri
Hayat amacı,
Gidilmesi gereken yönü,
Bırakılması gereken eğilimleri,
Hayatımızda sürekli takıldığımız yerleri gösteren ve bunları nasıl aşabileceğimizi anlatan bize özel bir haritadır. 
Hayatta bazılarını zor yoldan öğrenebiliriz. Bazılarını ise hiç öğrenemediğimiz için hayatımızın belirli alanlarında bir kısır döngü içinde kalırız. Kim olmaya gelmişsek o olabilmeyi öğrenmek için hayatta ilerlememizi kolaylaştıran bize ayna tutan bir haritadır doğum haritası.

*Öngörüler ise o yılın öne çıkan olaylarını, temalarını gösterir. 

*Doğum haritası yorumu ve 1 yıllık öngörü ücreti 450 TL 

Seans süreleri minimum 1.5 saat sürmektedir. 
 Mail ile randevu alınmalıdır. 
 gozdekaygusuz@gmail.com veya faweastrology@gmail.com













Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme